-5%


Серебряный браслет на ногу, якорь+декор (Б2/804Н), Размер 24,5 см x 5 см, Вес: 1.6 г
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ви купуєте ювелірний виріб, який повністю відповідає всім заявленим на сайті характеристикам. Проба металу підтверджена Державної Пробірною Палатою і вказана на штампі, який є на кожному ювелірному виробі. Якщо ви виявили заводський брак на виробі, ви маєте право повернути нам виріб або зробити обмін на аналогічний виріб належної якості. У разі, якщо виріб піддавалося механічних впливів - повернення або обмін відбувається після ювелірної експертизи.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Guris |
| Покрытие | Родий |
| Проба | 925 |
| Пользовательские характеристики | |
| Вставка | Без вставки |
| Додатковий ланцюжок | 5 см |
| Материал | Серебро |
| Параметри | 2,3*0,6 см |
| Плетіння ланцюга | Якір |
| Размер | 24,5 см x 5 см |
| Тип изделия | На ногу |
- Цена: 2 103,30 ₴

