-5%


Браслет серебряный декоративный якорь, Размер 23 см x 0,1 см, Вес: 3.2 г
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ви купуєте ювелірний виріб, який повністю відповідає всім заявленим на сайті характеристикам. Проба металу підтверджена Державної Пробірною Палатою і вказана на штампі, який є на кожному ювелірному виробі. Якщо ви виявили заводський брак на виробі, ви маєте право повернути нам виріб або зробити обмін на аналогічний виріб належної якості. У разі, якщо виріб піддавалося механічних впливів - повернення або обмін відбувається після ювелірної експертизи.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Guris |
| Покрытие | Родий |
| Проба | 925 |
| Пользовательские характеристики | |
| Вставка | Імітація перлини|Фіаніт |
| Для кого | Для женщин |
| Додатковий ланцюжок | 5 см |
| Категория | Браслети |
| Колір вставки | Білий |
| Материал | Серебро |
| Параметри | Ш 0,7 см |
| Плетіння ланцюга | Якір |
| Размер | 23 см x 0,1 см |
| Стиль | Романтический |
| Тематика | Ключики замочки |
| Тип изделия | Зі вставками, На ногу |
- Цена: 3 249,95 ₴

