-5%


Серебряный браслет из красной шелковой нити, Размер 16,5 см x 3,5 см, Вес: 2.4 г
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ви купуєте ювелірний виріб, який повністю відповідає всім заявленим на сайті характеристикам. Проба металу підтверджена Державної Пробірною Палатою і вказана на штампі, який є на кожному ювелірному виробі. Якщо ви виявили заводський брак на виробі, ви маєте право повернути нам виріб або зробити обмін на аналогічний виріб належної якості. У разі, якщо виріб піддавалося механічних впливів - повернення або обмін відбувається після ювелірної експертизи.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Guris |
| Покрытие | Родий |
| Проба | 925 |
| Пользовательские характеристики | |
| Вставка | Без вставки |
| Додатковий ланцюжок | 3,5 см |
| Материал | Серебро, Шелк |
| Параметри | 1,6*1,3 см |
| Размер | 16,5 см x 3,5 см |
| Тип изделия | На червоній нитці |
- Цена: 2 242 ₴

