-21%




Серебряное колье с белым фианитом, Размер 40 см x 0,1 см, Вес: 3.7 г
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ви купуєте ювелірний виріб, який повністю відповідає всім заявленим на сайті характеристикам. Проба металу підтверджена Державної Пробірною Палатою і вказана на штампі, який є на кожному ювелірному виробі.
Якщо ви виявили заводський брак на виробі, ви маєте право повернути нам виріб або зробити обмін на аналогічний виріб належної якості. У разі, якщо виріб піддавалося механічних впливів - повернення або обмін відбувається після ювелірної експертизи.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Guris |
| Покрытие | Родий |
| Проба | 925 |
| Пользовательские характеристики | |
| Вставка | Фіаніт |
| Для кого | Для женщин |
| Додатковий ланцюжок | 5 см |
| Категория | Кольє |
| Колір вставки | Білий |
| Материал | Серебро |
| Параметри | Ш 1,4 см |
| Размер | 40 см x 0,1 см |
| Стиль | Геометрія |
| Тематика | Незвичайні |
| Тип изделия | Зі вставками, Одинарні |
- Цена: 3 539,20 ₴

