
Срібне кільце Komilfo з нано -сапфіром
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дорожнє срібне кільце 925 проби з нано -сапфіром. Дорожні прикраси довше зберігають свій первісний стан, а саме колір та блиск металу. Усі ювелірні вироби, представлені на нашому веб -сайті, пройшли внутрішній контроль якості, а також контроль над державною тестовою службою України, проводиться відповідний тест на всі продукти. Кожна прикраса прикріплена до кожної прикраси, що вказує на всі параметри.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Індія |
| Вага | 2.87 г |
| Вид каменю/вставки | Штучний |
| Покриття | Родій |
| Стать | Жіноча |
| Проба | 925 |
| Стан | Новий |
| Товщина | 10 мм |
| Колір каменів | Синій |
| Ширина | 12 мм |
| Виробник | Komilfo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Камені вставки | Сапфір nano |
| Розмір | 18" |
- Ціна: 898 ₴

