Новинка






Срібне кільце з керамікою
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Срібне кільце з керамікою
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 6.36 г |
| Вид каменю/вставки | Штучний |
| Камені вставки | Кераміка |
| Покриття | Родій |
| Стать | Жіноча |
| Проба | 925 |
| Стан | Новий |
| Товщина | 8 мм |
| Колір металу | Білий |
| Ширина | 20 мм |
| Виробник | Komilfo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 19" |
- Ціна: 2 746 ₴

