Новинка






Срібне кільце з благородним опалом
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дорожнє срібне кільце 925 проби із смітником 0,56. Дорожні прикраси довше зберігають свій первісний стан, а саме колір та блиск металу. Усі ювелірні вироби, представлені на нашому веб -сайті, пройшли внутрішній контроль якості, а також контроль над державною тестовою службою України, проводиться відповідний тест на всі продукти. Кожна прикраса прикріплена до кожної прикраси, що вказує на всі параметри.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Індія |
| Вага | 2.42 г |
| Вид каменю/вставки | Штучний |
| Камені вставки | Опал благородний |
| Покриття | Родій |
| Стать | Жіноча |
| Проба | 925 |
| Стан | Новий |
| Товщина | 10 мм |
| Форма каменю | Овал |
| Колір металу | Білий |
| Ширина | 20 мм |
| Виробник | Komilfo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 18" |
- Ціна: 1 299 ₴

