
Срібне кільце Komilfo із сапфіром nano, вага виробу 2,18 г (0946603) 17 розмір
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Родоване срібне кільце 925 проби із сапфіром nano. Родовані прикраси довше зберігають свій первісний стан, а саме колір і блиск металу. Всі ювелірні вироби представлені на нашому сайті пройшли внутрішній контроль якості, а також контроль державної пробірної служби України, на всіх виробах стоїть відповідна проба. До кожного ювелірного оздоблення додаються бирки із зазначенням усіх параметрів.*Квіти виробів на сайті можуть несуттєво відрізнятися від реальних через особливості кольоропередавання екрана
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Індія |
| Вага | 2.17 г |
| Вид каменю/вставки | Штучний |
| Покриття | Родій |
| Стать | Жіноча |
| Проба | 925 |
| Стан | Новий |
| Товщина | 10 мм |
| Колір каменів | Синій |
| Ширина | 20 мм |
| Виробник | Komilfo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Камені вставки | Сапфір nano |
| Розмір | 17" |
- Ціна: 685 ₴

