




Срібне кільце Komilfo з натуральним агатом 2.677ct, вага виробу 2,98 г (2173595) 18.5 розмір 2.72, 17"
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Індія |
| Вид каменю/вставки | Натуральний |
| Камені вставки | Агат |
| Покриття | Родій |
| Стать | Жіноча |
| Проба | 925 |
| Стан | Новий |
| Товщина | 7 мм |
| Форма каменю | Овал |
| Колір каменів | Зелений |
| Колір металу | Білий |
| Ширина | 10 мм |
| Виробник | Komilfo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.72 |
| Розмір | 17" |
- Ціна: 1 547 ₴




